Jak catering dietetyczny ułatwił mi konsekwentne trzymanie się ustalonej diety?

  • 29.06.2022, 09:00
  • Grupa Tipmedia
Jak catering dietetyczny ułatwił mi konsekwentne trzymanie się ustalonej…
Catering dietetyczny kojarzył mi się z dietą dla odchudzających się pań, które widywałem w siłowni. Mi chodziło o coś zupełnie innego i wydawało mi się, że dieta pudełkowa nie jest odpowiedzią na moje potrzeby. Nie miałem jednak czasu na zakupy, gotowanie i planowanie posiłków. Tak trafiłem na ofertę TiM Catering. I okazało się, że był to strzał dziesiątkę!

Dieta pudełkowa z dostawą – dokładnie na miarę potrzeb

Jestem bardzo aktywny. Dużo pracuję i regularnie trenuję. Staram się dbać o formę i zdrowie. Samodzielne przygotowywanie posiłków było jednak logistycznie bardzo skomplikowane. Brakowało mi czasu na zakupy i godziny stania w kuchni. Jedzenie na mieście również niespecjalnie wchodziło w grę, ponieważ od pewnego czasu jestem na diecie ketogenicznej. Zmieniłem węglowodany i zbyt dużą ilość białka na zdrowe tłuszcze, zielone warzywa, ryby i wysokiej jakości mięso. Trudno znaleźć  w restauracjach potrawy przygotowane zgodnie z wytycznymi diety keto. Wtedy pomyślałem o TiM Catering. Znajomy podpowiedział mi, że firma posiada w swojej ofercie jedzenie pudełkowe w wielu wariantach, dopasowanych do rozmaitych indywidualnych oczekiwań klientów. Sprawdziłem i faktycznie – są diety z niskim indeksem glikemicznym, dla wegan, osób z nietolerancją laktozy i – ku mojej wielkiej radości – dla osób na diecie ketogenicznej!

Catering pudełkowy okazał się w moim przypadku prawdziwym wybawieniem. Nie tracę czasu na zakupy i gotowanie, ale wreszcie jem regularnie, dokładnie to, co powinienem i na co mam ochotę. Posiłki są pyszne, ze świeżych składników, o zaplanowanej wartości kalorycznej. Dzięki temu, że o moją dietę wreszcie dbają fachowcy, czuję się dużo spokojniejszy. Wiem, że jem to, czego potrzebuje mój organizm i nie muszę obawiać się o powstanie jakichś niedoborów witamin czy minerałów.

Catering pudełkowy – szybko, pysznie, zdrowo

Catering dietetyczny Żary z dostawą pozwala oszczędzać czas. Jedzenie jest dostarczane pod drzwi, dokładnie takie, jakie zamówimy. Można zrezygnować z nielubianych produktów, lub zastąpić je innymi. Wartość kaloryczna posiłków zostanie dopasowana do indywidualnego zapotrzebowania. Można więc wybrać dietę redukcyjną albo sposób na utrzymanie uzyskanej sylwetki.

Dieta pudełkowa to też sposób na uniknięcie pokus czyhających na wszystkich podczas zakupów spożywczych czy jedzenia na mieście. Unikając codziennych wycieczek do sklepu, omijamy alejki supermarketów ze słodyczami czy słodkimi napojami. Zresztą zachcianki na niezdrowe produkty bardzo się zmniejszają, ponieważ jedzenie pudełkowe jest naprawdę atrakcyjne. Potrawy są pyszne, atrakcyjnie podane, bardzo urozmaicone. Czuję się tak, jakbym codziennie dostawał catering z najlepszej restauracji. To naprawdę bardzo miłe uczucie. A to wszystko w naprawdę dobrej cenie.

Gotując samodzielnie, nigdy nie osiągnąłbym takiego efektu. Nie jestem przecież zawodowym kucharzem. Wiem, że w Tim Catering nad przygotowaniem moich posiłków czuwają prawdziwi fachowcy – dietetycy i kucharze, potrafiący wyczarować prawdziwe pyszności. Nie muszę już codziennie jeść jajek i awokado. W końcu moje posiłki są naprawdę urozmaicone, a przestrzeganie zaleceń diety ketogenicznej przestało być wyrzeczeniem.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: