21-latka z Sejn zmarła po zatrzymaniu przez policję

  • 27.04.2021, 12:56 (aktualizacja 27.04.2021, 14:46)
21-latka z Sejn zmarła po zatrzymaniu przez policję
Prokuratura Rejonowa w Sejnach wyjaśnia przyczyny śmierci 21-letniej kobiety, która została zatrzymana w weekend przez funkcjonariuszy policji.

W nocy z soboty na niedzielę policjanci zatrzymali w Sejnach 21-latkę, która prowadziła samochód. Policjanci podejrzewali, że była ona pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało jednak, że w organizmie znajdowały się narkotyki. Kobieta została zatrzymana i przewieziona na komendę. Tam źle się poczuła i trafiła do szpitala, gdzie zmarła.

„Podczas czynności na komendzie kobieta zaczęła się krztusić i upadła na podłogę, dlatego funkcjonariusze wezwali pogotowie” – powiedział prokurator rejonowy w Sejnach Rafał Haraburda.

Prokurator dodał, że w szpitalu w Sejnach podczas badania przełyku kobieta straciła przytomność i zmarła. Lekarze wydobyli z przełyku kilka torebek foliowych z zawartością. Haraburda poinformował, że mogły to być narkotyki, ale obecnie nie ma takiej pewności.

Prokuratura wyjaśnia sprawę i ustala, kiedy doszło do połknięcia przez kobietę narkotyków. W środę odbędzie się sekcja zwłok.

JB

html_html

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe