Dlaczego Eko Architektura jest jednym z lepszych producentów domków ogrodowych?

  • 30.03.2021, 12:07 (aktualizacja 30.03.2021, 12:14)
Dlaczego Eko Architektura jest jednym z lepszych producentów domków ogrodowych?
Wybierając domki ogrodowe zapewne poszukujesz jak najlepszej jakości wykonania połączonej z niską ceną. Eko Architektura jest jednym z bardziej popularnych producentów na rynku domków ogrodowych. Naszą firmę cechuję wysoka jakość wykonania, która jest połączona z atrakcyjnymi cenami. Domki ogrodowe wykonujemy tylko i wyłącznie z naturalnych materiałów dbając przy tym o każdy szczegół. Dzięki temu możesz być pewien, że produkt, który otrzymasz idealnie wpasuje się w otoczenie. Jeżeli te kilka zdań wystarczyło, abyś zainteresował się naszymi produktami, zapraszamy do krótkiej rozmowy z dyrektorem Eko Architektury, Przemysławem Balcewiczem. Odpowiedział on na pytania, które nasi klienci zadają najczęściej.

Dlaczego domki ogrodowe wykonane przez Eko Architekturę są warte zainteresowania?

Jako dyrektor firmy, zawsze skupiałem się na tym, aby moją firmę cechowały następujące rzeczy:

  • Eko Architektura zatrudnia wiele pracowników na różnych stanowiskach. Dzięki temu możemy zrealizować każdy projekt, który dostarczy nam klient. Projekt nadesłany przez klienta trafia do naszych projektantów, którzy zadbają o to, aby wszystko miało przysłowiowe ręce i nogi. Następnie nasi graficy wykonają wizualizacje graficzną projektu. W tym momencie klient otrzyma od nas projekt w formie zdjęcia. Dzięki temu będzie mógł ocenić, czy taki wygląd domku mu odpowiada. W międzyczasie projektanci wnętrz kontaktują się z klientem, aby zagospodarować wnętrze domku adekwatnie do wymagań klienta. Warto zwrócić uwagę na to, że nasi klienci stale uczestniczą w całym procesie projektowania domku. Jest to dla nas ważne, ponieważ każdy z produktów staje się unikalny. Po przygotowaniu projektu, zaczyna się etap produkcji. Nasi pracownicy korzystają z materiałów o bardzo wysokiej jakości, dzięki czemu każdy z domków wykonanych przez nas, cechuje się wysoką trwałością. Przed transportem produktu do naszego klienta, każdy z domków musi przejść kontrolę w dziale jakości. Właśnie tutaj sprawdzamy, czy domek, który wyprodukowaliśmy, spełnia nasze oczekiwania dotyczące jakości.
  • Kolejną rzeczą, która cechuję naszą firmę, jest szybkość realizacji każdego zamówienia. Wiemy, że nasi klienci chcą otrzymać starannie wykonany produkt, w krótkim czasie. Zawsze mamy to na uwadze, dzięki czemu produkty z naszego katalogu mogą zostać wyprodukowane i dostarczone do klienta w czasie od 2 do 3 tygodni. W przypadku indywidualnych projektów, czas oczekiwania może się delikatnie wydłużyć, zależnie od tego jak bardzo skomplikowany jest domek nadesłany przez klienta.

Co wyróżnia nasze produkty na tle konkurencji?

Nasza firma słynie z najniższych cen na rynku. Dzieje się tak dlatego, że nasi pracownicy stale śledzą ceny domków ogrodowych. W przypadku, gdy zauważymy, że nasza konkurencja obniży cenę, robimy wszystko, aby to Eko Architektura posiadała najbardziej atrakcyjną cenę produktu na rynku. Jeśli jednak, któryś z naszych klientów zauważy, że domki ogrodowe dostępne u konkurencji posiadają niższą cenę, wystarczy skontaktować się z naszym działem obsługi klienta. Jestem pewien, że na pewno znajdziemy rozwiązanie sytuacji, które będzie odpowiednie dla obu stron.

Dlaczego Eko Architektura jest tak popularna? Czym różnią się domki ogrodowe dostępne w ofercie Pańskiej firmy?

Eko Architektura stała się popularna ze względu na ilość produktów, które można znaleźć w naszej ofercie. Kartą przetargową była również szybka realizacja każdego z zamówień, wysoka jakość oraz możliwość pomocy w montażu domku w miejscu docelowym. Uzyskanie miana jednej z bardziej popularnych firm w Polsce, wymagało odpowiednich działań. Na szczęście nie musimy się już tym martwić.

Jeżeli chodzi o różnice pomiędzy produktami w naszej ofercie, warto zwrócić uwagę na rzeczy takie jak:

  • inny wygląd zewnętrzny
  • zawartość zestawu
  • grubość ścian
  • kształt okien oraz ich ilość w danym domku

Zachęcamy jednak do sprawdzenia opisu poszczególnych produktów. Dzięki temu mogą Państwo dowiedzieć się o tym jakie różnice występują pomiędzy różnymi domkami ogrodowymi.

Nasze domki drewniane są również we Francji:
Chalet PRO
187 route de la Féclaz, 73230 ST ALBAN LEYSSE
tel. 04 85 44 00 20
strona: https://chaletpro.fr/Produits/abris-de-jardin-et-pavillons

html_html

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe