Sejneński policjant z tytułem trenera dekady

  • 02.03.2021, 09:51 (aktualizacja 02.03.2021, 09:57)
Sejneński policjant z tytułem trenera dekady
Aspirant sztabowy Dariusz Wróblewski został laureatem plebiscytu w kategorii Trener Sportowy Dekady. W służbie i w życiu prywatnym funkcjonariusz dzieli się swoimi pasjami z otaczającymi go ludźmi, promując sport oraz zdrowy i bezpieczny styl życia.

Sejneński policjant, aspirant sztabowy Dariusz Wróblewski, został laureatem Plebiscytu Sportowego w kategorii Trener Sportowy Dekady w powiecie sejneńskim. Organizatorem rankingu były lokalne media.

Dariusz to policjant, który promuje sport wśród kolegów w pracy i poza nią. Jest instruktorem technik i taktyk interwencji, prowadzi również zajęcia z wychowania fizycznego dla policjantów. W czasie wolnym od służby jest pasjonatem aktywnego, zdrowego i bezpiecznego stylu życia. Swoją przygodę ze sportem rozpoczął od biegania, a od kilku lat trenuje kickboxing. We wrześniu 2016 roku wraz z przyjacielem założył w Sejnach klub kickboxingu, w którym jest jednym z trenerów. Zajęcia prowadzone przez policjanta cieszą się dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży. Jego podopieczni mogą pochwalić się wieloma osiągnięciami na arenie zarówno krajowej jak i zagranicznej.

Policjant sam również bierze udział w zawodach organizowanych w kraju i za granicą. Podczas Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w kickboxingu w Nisko uplasował się tuż za podium, zajmując czwarte miejsce. Wziął także udział w biegu sztafetowym „Wokół Niepodległej” organizowanym przez Straż Graniczną z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Obecnie spełnia się głównie jako trener, dzieląc się swoją wiedzą i umiejętnościami z innymi.

źródło: Policja w Sejnach

html_html

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe