14 kierowców przesadziło, jeden stracił prawko we Frąckach

  • 14.09.2020, 12:15
14 kierowców przesadziło, jeden stracił prawko we Frąckach
Policjanci z sejneńskiej „drogówki” podsumowali piątkowe działania „Prędkość” przeprowadzone na terenie powiatu. Skontrolowano ponad 24 pojazdy, policjanci ujawnili 14 kierowców, którzy poruszali się z prędkością wyższą niż pozwalały na to przepisy.

W piątek policjanci z sejneńskiej komendy kontrolowali z jaką prędkością poruszają się pojazdy po drogach powiatu. Takie kontrole odbywały się między innymi w miejscach wskazywanych przez mieszkańców na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Podczas każdej kontroli mundurowi weryfikowali także stan trzeźwości kierowców. Piątkowe działania policjantów pozwoliły na ujawnienie 14 przypadków, kiedy to kierowcy pozwolili sobie na przekroczenie dopuszczalnej prędkości.

Po godz. 16-tej we Frąckach, zatrzymali do kontroli drogowej 28-latka, który kierował audi. Mężczyzna przekroczył dopuszczalną prędkość o 54 km/h w obszarze zabudowanym. 28-latek stracił prawo jazdy oraz został ukarany mandatem karnym. Jego konto zasiliło również 10 punktów karnych.

źródło: Policja w Sejnach

html_html

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe