Przegoń raka dla dzieciaka! Mieszkanka Gib w charytatywnym biegu

  • 14.07.2020, 17:46
Przegoń raka dla dzieciaka! Mieszkanka Gib w charytatywnym biegu
750 kilometrów w 5 dni pokona grupa biegaczy. Pobiegną w spektakularnym biegu przez cała Polskę. Cel - zebranie pieniędzy dla małych Wojowników. Wśród nich Paulina Mosiewicz - mieszkanka Gib.
12 - osobowa sztafeta ultra wyruszy 17 sierpnia z Zakopanego. Swój bieg zakończą 21 sierpnia na Helu. W ciągu 5 dni amatorzy biegania pokonają 750 kilometrów. Wszystko w szczytnym celu. "Przegoń raka dla dzieciaka"  pod takim hasłem sportowcy chcą zebrać 150 tysięcy złotych na rzecz podopiecznych Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na potrzebne dzieciom drogie, nierefundowane leki i nowoczesne terapie oraz protezy. Z zebranych środków sfinansowane zostaną turnusy rehabilitacyjne, a także wyjazdy na leczenie do ośrodków onkologii dziecięcej zagranicą.
Organizatorem biegu jest grupa sportowców amatorów ONE TEAM ONE DREAM. To ludzie z różnych regionów naszego kraju. Poznali się podczas ekstremalnych biegów, np. na Saharze  czy w Górach Kaukaz. To nie są zawodowcy. To ludzie waleczni, łączący pasję z pomaganiem. Wśród nich jest Paulina Mosiewicz mieszkanka Gib. Od kilku lat biega amatorsko. Jak mówi uwielbia łączyć pasję biegania ze spędzaniem wolnego czasu na łonie natury. Lubi ekstremalne wyzwania. A takim niewątpliwie będzie bieg " Przegoń raka dla dzieciaka".
Przebieg trasy:
I dzień: Zakopana-Wolbrom
II dzień: Wolbrom-Tuszyn
III dzień: Tuszyn-Bobrowniki
IV dzień: Bobrowniki-Rudno
V dzień: Rudno-Hel
Organizatorzy zapraszają do wspólnego kibicowania i pomagania. Wesprzeć zbiórkę pieniędzy dla małych, dzielnych Wojowników - dzieci zmagających się z nowotworami można pod poniższym linkiem: 
html_html

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

MŚ
14.07.2020, 18:53
Brawo Paulina

Pozostałe