Pomorzanka: w połowie marca startuje runda wiosenna ligi okręgowej

  • 28.02.2020, 12:42
Pomorzanka: w połowie marca startuje runda wiosenna ligi okręgowej
W połowie marca Pomorzanka Sejny startuje w rundzie wiosennej piłkarskiej ligi okręgowej. Piłkarze naszej drużyny w przerwie zimowej ciężko pracowali.

W przerwie zimowej między rundami piłkarze Pomorzanki siłą rzeczy musieli odpocząć od murawy, jednak szlifowali kondycję na płycie hali OSiR w Suwałkach biorąc udział w prestiżowym turnieju RESO Suwałki Football League.
 Pomorzanka podzielilł się na 2 zespoły które zagrały pod nazwami swoich sponsorów. Drużyna złożona z młodzieżowców zagrała pod szyldem firmy Jagoland. Był ich to udany debiut w tych rozgrywkach. Zajęli 12. miejsce wśród 14 drużyn.
„Osobiście jestem przekonany ze chłopaki zyskali bardzo dużo doświadczenia. Dzięki temu za rok widzę ich o wiele wyżej w tabeli“ - mówi Piotr Leszczyński, kapitan Pomorzanki.

Druga drużyna wystartowała pod nazwą Szkarnulis Team, dzięki sponsorowi Pawłowi Szkarnulisowi. Drużyna  składała się z nieco bardziej doświadczonych zawodników Pomorzanki i zajęła 3. miejsce w turnieju. Teamowi zabrakło 1 punktu do miejsca drugiego i 6 do zwycięzcy - zespołu 14. Pułku Przeciwpancernego.
Po turniej Pomorzanka wróciła do treningów i sparingów. Zdziesiątkowana brakiem podstawowych piłkarzy przegrała z byłymi młodzieżowcami z Wigier Suwałki 3:5. W drugim meczu pokonała Spartę Augustów 4:2.
W sobotę 29 lutego o godz. 12.00 sejneńscy piłkarze zagrają w Augustowie z Dębem Dąbrową Białostocką.
Pierwszy mecz ligowy Pomorzanka zagra z Rudnią Zabłudów na wyjeździe. Mecz będzie zacięty, bo Pomorzanka zajmuje 7. miejsce w tabeli, zaś Rudnia jest oczko wyżej. W tabeli prowadzi Orzeł Kolno.

JB, PL

html_html

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe