Pomorzanka – Orlęta Czyżew 3:2 i awans na 3. miejsce

• 16.09.2019, 09:38
Pomorzanka Sejny wygrała w niedzielę wyjazdowy mecz w podlaskiej ligi okręgowej z Orlętami Czyżew 3:2.

Bramki: 1:0 Piotr Leszczyński, 2:2 Adrian Łejmel (karny), 3:2 Adrian Łejmel.

Pierwszą bramkę w 5. minucie strzelił kapitan Leszczyński. Jeszcze w pierwszej połowie straciliśmy dwie bramki i było 2:1 dla gospodarzy. W drugiej połowie dwie bramki dla Pomorzanki strzelił Adrian Łejmel – pierwszą z rzutu karnego, zaś drugą po indywidualnej akcji.

Obecnie zajmujemy 3. miejsce w tabeli imamy 4 pkt straty do lidera Puszczy Hajnówka.