Kontrowersyjny występ Radka Liszewskiego w Kielcach

  • 19.08.2019, 18:52
Kontrowersyjny występ Radka Liszewskiego w Kielcach
Głośno zrobiło się o Radku Liszewskim, mieszkańcu Sejn, liderze zespołu Weekend, który na koncercie stojąc obok 10-latki zaśpiewał - jak niektórzy uważają - niestosowny tekst piosenki.

Radek Liszewski, lider zespołu Weekend, niedawno podczas koncertu transmitowanego w TVP zaśpiewał do 10-letniej dziewczynki tekst utworu pt. „Jesteś zarąbista”, który brzmiał „Umiesz kręcić pupą, fajnie ruszasz się. Obiektem pożądania właśnie stałaś się”.

Podczas koncertu, w trakcie wykonywania tej piosenki Radek Liszewski przysiadł się do małej fanki, która siedziała na kolanach swojej mamy. Lider Weekendu zaśpiewał w stronę dziewczynki „Umiesz kręcić pupą, fajnie ruszasz się". Gdy odchodził od 10-latki kończył frazę "obiektem pożądania właśnie stałaś się”.

Występ wzbudził kontrowersje, także wśród komentarzy na facebook`u wśród mieszkańców Sejn. Z kolei skargę do Rzecznika Praw Dziecka złożyła w tej sprawie działaczka społeczna Agnieszka Dziemianowicz-Bąk, od niedawna związana z partią Razem.

Jak napisał jeden z plotkarskich portali Pudelek.pl, redakcja skontaktowała się z Radkiem Liszewskim, by zapytać go, jak ocenia swoją wpadkę:

"To był przypadek, po prostu podszedłem do ludzi, dziewczynka była wystraszona, chciałem, żeby się uśmiechnęła. Bez przesady. Równie dobrze mogłyby być to panie pod 70-tkę. I to też można byłoby uznać za dziwne. Fajnie było w tych Kielcach, fajna energia, prawie miesiąc temu były wyprzedane bilety. Moc i energia!" - powiedział portalowi Liszewski.

JB

html_html

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

jdd
jdd 19.08.2019, 20:21
A dlaczego to dziecko było na tym koncercie ? Może należałoby się przyjrzeć rodzicom dziewczynki :)
Wu.eN
Wu.eN 19.08.2019, 19:35
działaczka partii Razem oburzona? Przecież ta partia popiera zboczenia seksualne... gdyby Edmund Kolanowski żył zapewne byłby w partii Razem.

Pozostałe