Pomorzanka zaprasza na rozpoczęcie sezonu z Rudnią Zabłudów

  • 10.08.2019, 09:59
Pomorzanka zaprasza na rozpoczęcie sezonu z Rudnią Zabłudów
W sobotę o godz. 16.00 piłkarze Pomorzanki Sejny rozegrają pierwszy mecz podlaskiej ligi okręgowej. Nasza drużyna zmierzy się z silną Rudnią Zabłudów.

W poprzednim sezonie Rudnia zajęła 3. miejsce w tabeli, nasza drużyna była tuż za nią, ale ze stratą 10 punktów. To był dobry sezon Pomorzanki, a jaki będzie ten rozpoczynający się?

"Mieliśmy bardzo mało czasu na przygotowania do nowego sezonu bowiem poprzednią ligę zakończyliśmy 16 czerwca. Niecałe dwa miesiące mieliśmy na odpoczynek, rozruch i przygotowania” - informuje kapitan zespołu Piotr Leszczyński

Treningi ruszyły dopiero 23 lipca. 25 Pomorzanka zagrała sparing ze Spartą Augustów wygrany 6:0. Następny mecz z juniorami Wigier Suwałki przegraliśmy 2:6. "Po meczu wyciągnęliśmy wnioski i na treningach skupiliśmy się na eliminowaniu błędów, które były przyczyną przegranego meczu sparingowego z Wigrami" - mówi Leszczyński.

Zarząd i trenera cieszy powrót do drużyny po kontuzji Zbyszka Zawadzkiego oraz Piotra Leszczyńskiego. Zespół wzmocnią dodatkowo: Łukasz Karłowicz, Kacper Wowak, Adrian Żyliński, Tomasz Czakis oraz Adrian Pachutko.

Władze klubu zapraszają na sobotni mecz i liczą na głośny doping publiczności.

html_html

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe