Premier na urodzinach 100-latka w Studzianym Lesie

  • 11.07.2022, 12:37 (aktualizacja 11.07.2022, 12:59)
Premier na urodzinach 100-latka w Studzianym Lesie
Premier Mateusz Morawiecki po niedzielnych obchodach kolejnej rocznicy obławy augustowskiej. Które odbyły się w Gibach, wybrał się potem do Studzianego Lasu na urodziny Stanisława Józefa Olszewskigo.

Pan Stanisław Józef Olszewski ze Studzianego Lasu skończył sto lat. W niedzielne popołudnie do stulatka zjechała cała rodzina: dzieci, wnuki, prawnuki i praprawnuki. Na uroczystość przybył także niecodzienny gość. Kiedy premier dowiedział się od Roberta Bagińskiego, wójta gminy Giby, że najstarszy mieszkaniec gminy kończy tego dnia sto lat, postanowił odwiedzić jubilata.

"200 lat dla Pana Stanisława, który skończył dzisiaj… 100 lat! Z tej okazji postanowiłem osobiście złożyć mu życzenia, ponieważ Pan Stanisław jest postacią nietuzinkową! W całym regionie znany jest z tego, że przygrywa na akordeonie kajakarzom płynącym po Czarnej Hańczy. Nic tylko czerpać powera od takich osób" - napisał na swoim profilu premier.

Z kolei wójt Gib powiedział: „Dziś miałem przyjemność odwiedzić Jubilata i złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowia i jeszcze wielu szczęśliwych lat życia. Jeszcze raz dziękuję za zaproszenie na urodzinową uroczystość. To dla mnie zaszczyt móc być razem z Wami w tak ważnej chwili. Dziękuję też Panu Mateuszowi Morawieckiemu, Premierowi RP, że osobiście odwiedził najstarszego mieszkańca naszej Gminy”.

html_html

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe