Pożegnanie komendanta policji w Sejnach

  • 21.02.2022, 11:24
Pożegnanie komendanta policji w Sejnach
W Komendzie Powiatowej Policji w Sejnach odbyło się uroczyste pożegnanie dotychczasowego komendanta młodszego inspektora Marka Andrzeja Bogdana. Przez ponad 4 lata kierował sejneńską jednostką. Po 24 latach służby, udaje się na zasłużoną emeryturę.

W Komendzie Powiatowej Policji w Sejnach odbyła się uroczystość związana ze zmianą na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Sejnach. Po ponad 4 latach, z jednostką pożegnał się dotychczasowy Komendant młodszy inspektor Marek Andrzej Bogdan, który odszedł na zasłużoną emeryturę. W uroczystej zbiórce wzięli udział: I zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku inspektor Jacek Kumpiałowski, starosta Powiatu Sejneńskiego Maciej Tomasz Plesiewicz, komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Sejnach brygadier magister inżynier Artur Przeborowski, komendant Placówki Straży Granicznej podpułkownik Straży Granicznej Sławomir Modzelewski, ksiądz kapelan Zbigniew Bzdak, przewodniczący Związków Zawodowych Policjantów aspirant sztabowy Tomasz Sztabiński, kierownictwo oraz policjanci i pracownicy sejneńskiej jednostki.

Młodszy inspektor Marek Andrzej Bogdan pożegnał sztandar Komendy Powiatowej Policji w Sejnach, a następnie złożył meldunek I zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku inspektorowi Jackowi Kumpiałowskiemu o zdaniu jednostki. Obowiązki komendanta powiatowego Policji w Sejnach zostały powierzone dotychczasowemu zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Sokółce podinspektorowi Januszowi Sepko.

Zarówno odchodzącemu komendantowi, jak i nowemu pełniącemu obowiązki komendanta, wszyscy uczestniczący w uroczystości, na czele z I zastępcą Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku inspektorem Jackiem Kumpiałowskim, życzyli powodzenia oraz dalszych sukcesów zawodowych.

html_html

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe