Zmiany w kierownictwie sejneńskiej policji

  • 31.01.2022, 12:36
Zmiany w kierownictwie sejneńskiej policji
W Komendzie Powiatowej Policji w Sejnach odbyło się uroczyste pożegnanie dotychczasowego I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Sejnach podinspektora Jana Wieliczko. Przez ponad 5 lata nadzorował on pion prewencji sejneńskiej komendy.

Po ponad 29 latach służby udał się on na zasłużoną emeryturę. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście oraz policjanci i pracownicy sejneńskiej Policji.

W piątek, odbyła się uroczystość związana z pożegnaniem dotychczasowego I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Sejnach. Podinspektor Jan Wieliczko do Policji wstąpił w 1992 roku i przez większą część kariery zawodowej związany był z komendą w Augustowie. Przez ostatnie 5 lat pełnił funkcję I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Sejnach, gdzie nadzorował pion prewencji.

W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: starosta sejneński – Maciej Tomasz Plesiewicz, przewodniczący Rady Powiatu Sejneńskiego - Ryszard Grzybowski, zastępca Komendanta Placówki Straży Granicznej w Sejnach - kapitan Dariusz Kalinowski, astępca Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Sejnach - Roman Roszkowski, ksiądz kapelan Zbigniew Bzdak oraz policjanci i pracownicy sejneńskiej jednostki.

Odchodzącemu zastępcy podziękował Komendant Powiatowym Policji w Sejnach młodszy inspektor Marek Bogdan. Życzył mu, by jego dalsza droga życiowa, już poza służbą, przyniosła spełnienie i realizację pasji i marzeń, które odkładał na później. Do podziękowań i życzeń dołączyli się goście oraz policjanci i pracownicy sejneńskiej komendy.

Podinspektor Jan Wieliczko zamykając policyjny rozdział swojego życia, powiedział, że ma poczucie dobrze spełnionego obowiązku oraz satysfakcji z godnego i rzetelnego wypełniania powierzonych mu obowiązków na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego w powiecie sejneńskim. Na razie nie wiadomo, kto zajmie jego miejsce.

html_html

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe