W Sejnach będzie Galeria Handlowa ze Stokrotką, Rossmannem i Media Expert

  • 14.05.2019, 15:10
W Sejnach będzie Galeria Handlowa ze Stokrotką, Rossmannem i Media Expert
Przed Świętami Bożego Narodzenia zostanie w Sejnach otwarta galeria, w której znajdą się sklepy: Stokrotka, Rossmann i Media Expert. Przed wjazdem do Sejn, od strony Suwałk rozpoczęła się budowa obiektu.

To pierwsza w Sejnach galeria handlowa. Na wielkiej działce o pow. 5,7 tys. metrów kw rozpoczęła się budowa galerii, gdzie znajdą się markety: Stokrotka z branży spożywczej, Rossmann z kosmetyczno-chemicznej oraz Mediia Expert z branży RTV-AGD. Będzie też kilka mniejszych stoisk. Obiekt ma być gotowy w październiku tego roku. Blisko dwa miesiące potrwa wprowadzanie się wspomnianych marek handlowych do pomieszczeń.

Inwestycję prowadzi spółka J&J Investments z Augustowa. Jej właścicielka w rozmowie z portalem sejny.info zapowiedziała, że galeria zostanie otwarta w grudniu, przed świętami bożonarodzeniowymi. Galeria będzie miała 1600 metrów kw. Wokół będzie 60 miejsc parkingowych.

Jacek Buraczewski   

html_html

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Bse
Bse 15.06.2019, 19:23
I po co komu to potrzebne ? Burmistrz dumny z miejsc pracy dla mieszkańców ? Haha. Juz widzę jak młodzi ludzie pójdą tam do pracy, za te śmieszne pieniądze. 12h i stres czy wyrobi się z normą prowizyjną. Dwójka dzieci i 500+ w zupełności im wystarczy. Może Szanowny Pan Burmistrz niech najpierw przejdzie się po sklepach, gdzie w większości wywieszone są ogłoszenia o poszukiwaniu pracowników od wielu już miesięcy. I Co ? Po co kolejny sklep spożywczy ? W Sejnach stoi jeden na drugim wraz z biedronka oblężoną przez Litwinów. Sklepy kosmetyczne tak samo. AGD RTV ? są dwa, które świetnie sobie radzą. No chyba, że liczycie na samych klientów z granicy. Nie wspomnę już o tych pustych stoiskach, które wiecznie będą do wynajęcia bo czynsz będzie zbyt wysoki. A może lepiej uruchomić jakiś zakład produkcyjny, który przełożyłby się
na budżet miasta ? Panie Burmistrzu... jak zwykle kolejny świetny pomysł jak Pańska jazda na rowerze...
git
git 18.06.2019, 08:59
A gdzie widziałeś jakieś słowa burmistrza o tej galerii? Nie on sprowadził inwestora. Powstaje na prywatnym terenie. Ratusz jak i burmistrz nie mają wiec na tą inwestycję wpływu a mogą już liczyć pieniądze z podatku od nieruchomości. Ten burmistrz głupi nie jest i z pewnością widzi, że dziś nie pracują tylko Ci co nie chcą. Reszta pracę ma.
Mariusz
Mariusz 05.08.2019, 07:41
Niestety ale budowa takiej mini Galerii to nie jest rozwój miasta ani "prawdziwa inwestycja" ponieważ małe działalności handlowe poupadają. W perspektywie lat zyska najemca oraz duże zagraniczne sieci (Stokrotka, Rossman itp.) a mieszkańcy i miasto praktycznie nic nie zyskają (poza małymi wpływami podatkowymi) Burmistrz niestety zawiódł a szkoda bo byłem jego zwolennikiem.
;)
;) 16.05.2019, 08:58
A towar do sklepów będzie przypływał drogą morską do prężnie rozwijającej się stoczni, w ktorej pracuje już pół miasta.
Kspkk
Kspkk 14.05.2019, 22:21
No w końcu jakaś poważna inwestycja w Sejnach, czekamy na kolejne :)
ja
ja 14.05.2019, 21:21
No to sklepy na rynku padną. Słaba inwestycja.
Matowy
Matowy 14.05.2019, 16:39
Nic nowego. Wokół same sklepy a jak coś przyjdzie się potrzebnego kupić np. w Media Expert to i tak zostają aukcje internetowe.
Mariusz
Mariusz 14.05.2019, 18:56
Nic nowego, to ciągłe narzekanie. Miasto zaczyna się w końcu rozwijać, to dobra wiadomość. Tym bardziej, że powstaną nowe miejsca pracy. W Media Expert w Warszawie można zarobić całkiem fajne pieniądze, jak na standardy Sejneńskie to nie ma o czym wspominać bo na chwilę obecną pracę można dostać tylko w spożywczym, warsztacie samochodowym albo w biedronce za śmieszne pieniądze.
Agata
Agata 15.06.2019, 19:25
Rozwijaniem miasta nazywasz kolejny sklep spożywczy ? Potrzebne to jak świni siodło. Sejny słyną ze swoistego spokoju, nie róbmy z nich metropolii

Pozostałe