3 miesiące aresztu dla Karola G. za potrącenie kobiety i ucieczkę z miejsca wypadku

  • 10.09.2021, 14:20 (aktualizacja 10.09.2021, 14:27)
3 miesiące aresztu dla Karola G. za potrącenie kobiety i ucieczkę z miejsca…
Sejneński sąd aresztował na trzy miesiące 38-letniego kierowcę audi A3, który w poniedziałek wieczorem potrącił w centrum Sejn. Na pasach 61-latkę i odjechał z miejsca wypadku. Kobieta trafiła do szpitala.

Sąd w piątek przychylił się do wniosku policji i uznał, że 38-letni Karol G. spędzi najbliższe trzy miesiące w areszcie.

Do potrącenia kobiety doszło ok. godz. 20 w centrum Sejn. Na nagraniu z monitoringu widać, jak kierowca srebrnego samochodu osobowego, jadący z dużą prędkością potrąca pieszą przechodzącą po przejściu, a następnie ucieka z miejsca zdarzenia. Kierowca w ogóle nie zatrzymał się po zdarzeniu. Kobieta doznała wielu urazów, potłuczeń i złamania kostki lewej nogi.

Mężczyzna został zatrzymany w środę po południu, gdy wracał z pracy. Wstąpił wówczas do lokalu gastronomicznego naprzeciwko komendy zjeść kebaba. Oficer dyżurny przez okno zauważył samochód, który przypominał auto biorące udział w poniedziałkowym zdarzeniu.

W chwili zatrzymania 38-letni mieszkaniec Sejn był trzeźwy. Policjantom tłumaczył, że w poniedziałkowy wieczór wracał do domu po pracy i wtedy potrącił kobietę. Uciekł, bo się wystraszył.

JB

html_html

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe