Ponad dwustu zawodników na Biegu Wśród Krasnych Pól (wyniki, zdjęcia)

  • 10.08.2021, 13:06
Ponad dwustu zawodników na Biegu Wśród Krasnych Pól (wyniki, zdjęcia)
W niedzielę po raz szósty odbył się w Krasnopolu Bieg Wśród Krasnych Pól.

10 km - mężczyźni
1. PAULIUS BIELIUNAS 00:35:37
2. JACEK HRYNKO 00:36:35
3. ANDRZEJ GODLEWSKI 00:37:47

10 km - kobiety
1. ALEKSANDRA BARANOWSKA - TRZASKO 00:41:47
2. ANNA JASIULEWICZ 00:44:08
3. MARZENA ŁASKOWSKA 00:44:28

5 km
1. DARIUS PETKEVICIUS 00:17:47
2. ŁUKASZ DRAŻBA 00:17:52
3. WOJCIECH AUGUSTYNOWICZ 00:17:58

5 km kobiety
1. BEATA OSIOR 00:20:45
2. JUSTYNA SMOLSKA 00:21:12
3. PATRYCJA DZIEDZIK 00:22:28

WYNIKI Nordic Walking - 5 km Kobiety

1 MAŁGORZATA JANUSZANIS 00:36:21
2 KATARZYNA WÓJCICKA 00:36:24
3 ELŻBIETA MOŚCIŃSKA 00:36:53

 

WYNIKI Nordic Walking - 5 k m Mężczyźni

1 WALDEMAR DANIELSKI 00:32:37
2 MARCIN MUCHA 00:34:40
3 RAFAŁ BŁĄDEK 00:35:42

 

WYNIKI 900 m Dziewcząt

1 Weronika Szajdek 03:29,1
2 Hania Janczulewicz 03:35,1
3 Oliwia Palanis 03:45,1

 

 WYNIKI 900 m Chłopców

1 Franciszek Puczyłowski 03:05,1
2 Mikołaj Misiukiewicz 03:29,5
3 Maciej Puczyłowski 03:35,0

 

 WYNIKI 600 m Dziewcząt

Rocznik 2009

1 Wiktoria Hołdyńska 02:44,1
2 Adrianna Kotarska 03:06,5

Rocznik 2010

1 Kornelia Mazalewska 03:14,4

 

WYNIKI 600 m Chłopców

Rocznik 2009

1 Sebastian Łukowski 02:20,6
2 Karol Nowel 02:21,3
3 Wojciech Drejer 02:43,5

Rocznik 2010

1 Tomasz Lewkiewicz 02:12,6
2 Antoni Żukowski 02:34,9
3 Miłosz Bobrowski 02:42,6
4 Aleksander Stankiewicz 02:49,7

 

WYNIKI 300 m Dziewcząt

Rocznik 2011

1 Lidka Szajdek 00:57,5
2 Wiktoria Bełbot 00:58,5
3 Julia Olszewska 01:08,8
4 Oliwia Ołownia 01:13,6
5 Agata Nowotniak 01:25,9

Rocznik 2012

1 Michalina Gołębiewska 01:07,1
2 Nikola Siemaszko 01:09,2
3 Natalia Bielecka 01:12,6
3 Milena Żegarska 01:12,6
4 Andzelika Motulewicz 01:17,1

 

WYNIKI 300 m Chłopców

Rocznik 2011

1 Krystian Gondek 01:00,9
2 Stanisław Nowel 01:03,8
3 Marcel Wołongiewicz 01:13,4

Rocznik 2012

1 Michał Łukowski 01:02,1
2 Igor Marian Mandygraf 01:03,1
3 Wojciech Żukowski 01:06,1
4 Natan Łukowski 01:06,1

 

WYNIKI 100 m Dziewcząt

Rocznik 2013

1 Martyna Draźba 17,91
2 Lena Plaga 18,55
3 Otylia Korenkiewicz 19,62
4 Amelia Korenkiewicz 20,02

Rocznik 2014

1 Maria Makarewicz 23,01
2 Julia Bełbot 25,92
3 Dagmara Kinga Poźniak 27,93
3 Lilianna Jasińska 35,14

 

WYNIKI 100 m Chłopców

Rocznik 2013

1 Mateusz Kraśko 23,59

Rocznik 2014

1 Dawid Azarewicz 18,61
2 Tobiasz Stanisław Sidor 18,92
3 Jakub Poświatowski 19,73
4 Alan Maksimowicz 20,74
5 Wiktor Gołębiewski 21,25
6 Wiktor Mikulski 34,26

 

html_html

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe