Sejnianka najbardziej lubianą wykładowczynią PWSZ

  • 10.06.2021, 11:49 (aktualizacja 10.06.2021, 11:56)
Sejnianka najbardziej lubianą wykładowczynią PWSZ
Sejnianka mgr Katarzyna Zackiewicz została uznana za najbardziej lubianą wykładowczynią w konkursie Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Suwałkach BELFER 2021.
Zakończyła się I edycja wyjątkowego plebiscytu – BELFER 2021, w którym przez kilka miesięcy studenci i absolwenci suwalskiej uczelni wybierali swojego ulubionego wykładowcę. Łącznie oddano ponad 1500 głosów!

Wszystko zaczęło się w styczniu. Studenci zgłaszali swoich kandydatów, spośród których osoby z największą liczbą zgłoszeń lub wskazane przez Samorząd Studencki przechodzili do „rankingowej drabinki”… Tu mierzyli się ze swoim kolegami i koleżankami z kierunku, a następnie Wydziału, a głosowanie odbywało się w social mediach Uczelni.
Po kilkunastu, często niezwykle zaciętych pojedynkach poznaliśmy wreszcie zwycięzców – ulubionych BELFRÓW na każdym z Wydziałów:
Wydział Politechniczny: dr inż. Anna Krupa
Wydział Ochrony Zdrowia: mgr Katarzyna Zackiewicz
Wydział Humanistyczno-Ekonomiczny: dr Andrzej Nikitorowicz

W wielkim finale najwięcej głosów zdobyła mgr Katarzyna Zackiewicz i to właśnie wykładowczyni ratownictwa medycznego została BELFREM 2021. Mgr Katarzyna Zackiewicz jest wykładowcą od niemal 4 lat i absolwentką suwalskiej Uczelni. Na co dzień pracuje również w Zespołach Ratownictwa Medycznego oraz Szpitalnym Oddziale Ratunkowym.
Uroczyste wręczenie statuetek dla trójki finalistów odbędzie się podczas Inauguracji Roku Akademickiego 2021/2022. Wtedy też rozpocznie się II edycja plebiscytu!!
PLEBISCYT BELFER 2021 to zabawa, w której studenci i absolwenci mogli w symboliczny sposób wskazać swojego ulubionego nauczyciela akademickiego – wyjątkowego wykładowcę z pasją, który potrafi zarazić studentów nauką i tematyką swoich zajęć.

html_html

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe