Sejny: policjanci zebrali pół tony nakrętek, by pomóc

  • 14.05.2021, 12:52
Sejny: policjanci zebrali pół tony nakrętek, by pomóc
Sejneńscy funkcjonariusze, pracownicy Policji oraz mieszkańcy „Nakręcili się na pomaganie” i od września zbierali plastikowe nakrętki. Cel był jeden...pomóc małemu Marcelowi cierpiącemu na obustronny niedosłuch. Dzisiaj ponad pół tony nakrętek przekazaliśmy dzielnicowemu z Białej Piskiej, który jest inicjatorem pomocy dla chłopca.

Policjanci z sejneńskiej jednostki zaangażowali się w pomoc choremu Marcelowi. V edycja akcji „Nakręć się na pomaganie” rozpoczęła się we wrześniu ubiegłego roku. Inicjatorem pomocy dla chłopca był dzielnicowy z Białej Piskiej. Funkcjonariusze, kiedy tylko usłyszeli o akcji, bez wahania postanowili wesprzeć tę inicjatywę. Cieszyła się ona ogromnym zainteresowaniem wśród policjantów, pracowników sejneńskiej Policji oraz mieszkańców powiatu sejneńskiego. Przez ostatnie kilka miesięcy przynosili oni plastikowe nakrętki do Komendy Powiatowej Policji w Sejnach. Dzisiaj ponad pół tony nakrętek trafiło do organizatora przedsięwzięcia.

Dochód ze sprzedaży plastikowych korków przeznaczony zostanie na rehabilitację 3-letniego Marcela Arnisty z Pisza. Chłopiec urodził się z obustronnym niedosłuchem. Przeszedł już operacje wszczepienia obu implantów ślimakowych. Teraz przed nim oraz jego rodzicami długa i kosztowana rehabilitacja.

 

html_html

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe